Kontakt

Lydkjelleren har eget bygg i Ålesund

Kontakt_kart_500.jpg

Vi befinner oss kun 5 minutter fra Ålesund sentrum og Moa.


Besøk oss gjerne i Ruudvegen 19, 6014 Ålesund
Tlf: 70 14 45 50
Fax: 70 14 45 51
E-post: post@lyd.no


Erik Valderhaug
Eier / produksjonssjef
Mob: 916 49 190
E-post: erik@lyd.no


Lars Nikolay Riksheim
AV-tekniker utleieavdelingen
Mob: 971 83 537
E-post: larsnikolay@lyd.no


Kjetil Kristiansen
Lydtekniker / bookingansvarlig utleie
Mob: 951 46 169
E-post: kjetil@lyd.no


Sverre Walderhaug 
Lydtekniker
Mob: 926 55 880
E-post: sverre@lyd.no


Lars-Marius Akslen
Lagersjef / Scenemester
Mob: 938 90 185
E-post: larsmarius@lyd.no


Hildegunn Brandal Thuv
Kontorleder
Mob: 997 30 883
E-post:  hildegunn@lyd.no


Jostein Runde
Daglig leder
Mob: 948 99 791
E-post: jostein@lyd.no


Simen Foldal
AV-tekniker / montør installasjon
Mob: 950 05 642
E-post: simen@lyd.no


Sigmund Haugland
AV-tekniker / montør installasjon
Mobil: 476 48 456
E-post: sigmund@lyd.no


Roberth Opsahl-Engen
Salgssjef
Mobil: 417 84 222
E-post: roberth@lyd.no 


Jørgen Blindheim
Tekniker
Mobil: 941 34 559
E-post: jorgen@lyd.no